Nová
zábava
v Sokolově

Rezervace:

On-line rezervace
E-mail: info@topgunlasergame.cz
Telefon: +420 601 236 666

Kde nás najdete:

Topgun Laser Game
H Centrum Sokolov
Křížová 168, Sokolov

Poslední novinky z Arény:

007: James Bond!

Vybavíte si z hlavy ústřední hudební motiv Jamese Bonda? Tak teď si jej zkuste představit v rytmu drum n’ bass, přidejte Tinu Turner, Madonnu, Chrise Cornella a Adele, a získáte koncentrovanou směs adrenalinu a vytříbeného stylu, na kterém jsou všechny „bondovky“ založené.
—  8. 12. 2021

Western!

Obsahuje nejznámější a zároveň i nejkrásnější filmovou hudbu Ennia Morricona. Westerové klasiky, ve kterých hrál Clint Eastwood, Henry Fonda nebo Jamie Foxx.
—  13. 10. 2021

Metal Gear Solid & Call of Duty!

Ponořte se doprostřed bitvy s naším úžasným válečným motivem. Déšť, blesky, zbraně, kolem létající helikoptéry a do toho super bojová herní hudba!
—  14. 07. 2020

Terminator!

Kultovní sci-fi legenda ožívá v naší Aréně! Tento hudební motiv je výběrem toho nejlepšího z filmové série Terminator – drsná hudba plná filmových hlášek, která vás při hře pořádně nakopne :)
—  02. 02. 2020

Matrix!

Dokážete uhnout letící kulce? V naší Aréně ano! Pořádně nabušený motiv toho nejlepšího z trilogie Matrix.
—  28. 07. 2019

Laser Aréna s nejnovějším vybavením

V naší Laser Aréně najdete jak dokonalá místa pro úkryty a kempení, tak i větší, odhalené prostory pro opravdu arkádovou střílečku.

Arénu jsme navrhli do posledního detailu — od perfektně umístěných překážek, nejnovější technologie a vybavení, až po exklusivní herní možnosti, se kterými u nás hráči přijdou do styku.

Perfektní hudba

Máme skvělý výběr profesionální hudby, které byly vytvořeny speciálně pro Laser Game. Hudba je inspirována hudbou, kterou znáte. Naše hudební motivy neustále rozšiřujeme, takže se u nás nebudete nikdy nudit.

Tajemná mlha

Celý prostor Arény je kompletně zamlžený a připravený na vaši hru. V Aréně máme několik profesionálních výrobníků mlhy, které dokreslí úžasnou atmosféru, kterou naše Laser Game nabízí.

A jako speciální bonus pro fanoušky hororových filmů a všechny, kteří se rádi bojí, nabízíme extra bonus „Opravdu hodně mlhy“. Aréna se celá zaplní mlhou, viditelnost se sníží na jeden až dva metry a vy vidíte jen vaši zbraň a překážku, která je až těsně u vás. Musíte zpomalit svůj krok a doslova hledat soupeře ukrytého mezi hustou mlhou v Aréně.

Zvuk si u nás vychutnáte naplno. Po celé Aréně máme rozmístěných 40 reproduktorů a dva výkonné subwoofery. Tato speciální a profesionální audio aparatura byla navržena speciálně pro naši Laser Arénu a nabízí neuvěřitelný výkon a vynikající hudební prokres.

Rozmanité herní módy

Zahrát si můžete Deathmatch — tedy standardní arkádovku v režimu všichni proti všem, kdy nemáte žádné spoluhráče, žádné týmové kolegy ani nikoho, kdo vám bude chránit záda. Jste sami proti všem ostatním a hrajete pouze za sebe.

Pokud vás omrzí klasická arkádovka, pak jsou tu Týmové hry. Rozdělit se můžete hned do několika týmů, kdy každý tým hájí svoji baru. Spolupracujete, kryjete si záda, hájíte své pozice a společně se spoluhráči musíte vydrtit nepřátelské týmy. Týmové hry jsou velmi variabilní.

SkyPod — zlé, červené oko Arény

SkyPod hledá v Aréně hráče a pokud nějakého nekrytého najde, zastřelí ho. Pokud je však sám zasažen hráči, předá jim jednu ze super-schopností: neviditelnost, nebo špiónský mód.

Když dostanete neviditelnost, vaše vesta zhasne a v temné, mlhou naplněné Aréně jste prakticky neviditelní. Protihráči dostávají zásahy a nechápou, odkud se berou. Ve špiónském módu se přebarvíte do barev týmu protihráče a na venek tak působíte, jako byste byli v jejich týmu. Ale vy nejste! Excelentní příležitost se dostat dovnitř nepřátelského týmu a všechny je vystřílet :-).

Jak funguje náš SkyPod?

SkyPod lze za hru celkem zasáhnout 14x. Ovšem pozor! Nelze ho trefit dvakrát po sobě stejným hráčem :) To znamená, že například v týmové hře musíte v týmu spolupracovat a informovat se o stavu SkyPodu a možnosti jeho zásahu.

Po jeho zasažení se začne regenerovat, což se projevuje blikáním a měněním barev jeho středu. Po tuto dobu nejde trefit. Tato regenerace trvá vždy 1 minutu (proto lze celkem trefit 14x - hra má 15 minut).

Jakmile uběhne 50 vteřin regenerace, SkyPod postřílí své okolí jménem hráče, který ho zasáhl a nasbírá pro něj body. Po uplynutí dalších 10 vteřin (celkem 1 minuta) znovu zčervená.

Pokud ale SkyPod necháte déle jak 10 vteřin v červeném stavu, začne svévolně střílet po aréně a hráčům body brát. Proto se ho vyplatí aktivně využívat. Pokud ho ve hře aktivně střílíte, můžete ve výsledcích po hře vidět, že SkyPod jako takový sám o sobě zasáhl jen velmi málo hráčů. V opačném případě bude mít každý hráč od SkyPodu několik zásahů.

Naučte se jak se SkyPod ve hře chová a využijte ho ke svému prospěchu!

Speciální překážka Recognizer

Recognizer je speciální typ zářící překážky, která eliminuje barevnost kolem sebe. Když se tedy pohybujete nebo dokonce střílíte kolem ní, je obtížné rozpoznat, za jaký tým bojujete — a tedy jestli jste spoluhráč nebo nepřítel. Unikátní možnost pro dokonalé krytí.

Wifi, parkování…

V Aréně máme šatny a uzamykatelné skříňky. Občerstvit se můžete na našem baru a rychlou WiFi pro naše hráče máme taky. A samozřejmostí je i možnost parkování na mšstských parkovacích stání. Jsme připraveni na všechno! :-)